Siste nytt Christines hilsen uke 33 Høstens store happening, Overskudd 2017, har nå mer enn 450 påmeldte! Sjekk status for digitalisering av norske bedrifter og få med deg tidligrabatten ved kurspåmelding innen 22. august. Les mer ›
Siste nytt Hvis skyen var målet, ville Vingman vært «framme» I løpet av høsten er alle kundene til Vingman i skyen. Men omstillingen er ikke over med det. Det er nå det virkelig begynner. Les mer ›
Siste nytt Antall purringer etter årsregnskap halvert 13 661 regnskapspliktige enheter hadde ikke levert årsregnskap før 1. august. Les mer ›
Siste nytt Ny utgave av Regelverk for regnskapsføring I 2017-utgaven er det etiske regelverket for regnskapsførere innarbeidet. Les mer ›
Siste nytt SkatteFUNN i datterselskap som utelukkende driver med forskning og utvikling Datterselskap ble ikke vurdert som forskningsinstitusjon, og kunne derfor få SkatteFUNN-fradrag. Les mer ›
Siste nytt Christines hilsen uke 32 Kurshøsten er i gang for fullt og mange av dere har allerede meldt dere på Overskudd 2017 – hvor blant annet resultatene fra pilotprosjektet blir presentert. Les mer ›
menu

Medarbeidere

Våre dyktige medarbeidere står alltid klare til å bistå deg. Ta kontakt direkte med din regnskapsfører eller ring sentralbordet. Du kan også sende en mail via kontaktsenteret nederst på nettsiden.

Andreas Eskilt

Andreas Eskilt

Regnskapsmedarbeider
andreas@rcas.no
Telefon: 980 74 035

Ann Cathrin Sandlie

Ann Cathrin Sandlie

Regnskapsmedarbeider
ann.cathrin@rcas.no
Telefon: 472 71 896

Anne-Reidun Langseth

Anne-Reidun Langseth

Autorisert regnskapsfører
anne-reidun@rcas.no
Telefon: 979 56 247

Arnt Rekstad

Arnt Rekstad

Autorisert regnskapsfører
arnt@rcas.no
Telefon: 958 20 525

Audun Markeng

Audun Markeng

Daglig leder / Autorisert regnskapsfører / Partner
audun@rcas.no
Telefon: 411 94 871

Bente Eriksen Ormestøyl

Bente Eriksen Ormestøyl

Resepsjon/sentralbord
bente@rcas.no
Telefon: 61 14 50 00

Carina Nilsen

Carina Nilsen

Autorisert regnskapsfører
carina@rcas.no
Telefon: 415 40 426

Cato Paulsen

Cato Paulsen

Autorisert regnskapsfører
cato@rcas.no
Telefon: 913 66 399

Egil Berg

Egil Berg

Ass. daglig leder / Autorisert regnskapsfører / Partner
egil@rcas.no
Telefon: 928 30 078

Elin Haug

Elin Haug

Regnskapsmedarbeider
elin@rcas.no
Telefon: 992 97 196

Finn Erik Nagell

Finn Erik Nagell

Autorisert regnskapsfører
finn.erik@rcas.no
Telefon: 957 85 105

Frode Edvardsen

Frode Edvardsen

Autorisert regnskapsfører / Partner
frode@rcas.no
Telefon: 908 54 710

Gro Anita Haugen

Gro Anita Haugen

Autorisert regnskapsfører
gro.anita@rcas.no
Telefon: 993 19 936

Hanne Grethe Nettum

Hanne Grethe Nettum

Regnskapsmedarbeider
hanne-grethe@rcas.no
Telefon: 926 42 067

Heidi Jorunn Ingvaldsen

Heidi Jorunn Ingvaldsen

Autorisert regnskapsfører
heidi@rcas.no
Telefon: 917 01 540

Ina Haavi Høiberget

Ina Haavi Høiberget

Autorisert regnskapsfører
ina@rcas.no
Telefon: 940 34 987

Irina Vildåsen

Irina Vildåsen

Autorisert regnskapsfører
irina@rcas.no
Telefon: 947 96 539

Jorid Bekkelund

Jorid Bekkelund

Autorisert regnskapsfører
jorid@rcas.no
Telefon: 995 54 153

Ken Ingvaldsen

Ken Ingvaldsen

IT-ansvarlig / Autorisert regnskapsfører / Partner
ken@rcas.no
Telefon: 930 28 039

Kevin Ghorban

Kevin Ghorban

Autorisert regnskapsfører
kevin@rcas.no
Telefon: 915 35 012

Kjetil Ringen Johansen

Kjetil Ringen Johansen

Autorisert regnskapsfører
kjetil@rcas.no
Telefon: 954 86 949

Kristine Bratrud

Kristine Bratrud

Autorisert regnskapsfører
kristine@rcas.no
Telefon: 917 28 152

Oddrun Borgan Lund

Oddrun Borgan Lund

Autorisert regnskapsfører / Partner
oddrun@rcas.no
Telefon: 938 80 281

Romina Villena Moe

Romina Villena Moe

Regnskapsmedarbeider
romina@rcas.no
Telefon: 482 00 415

Rune Bjørnødegård

Rune Bjørnødegård

Kontorleder
rune@rcas.no
Telefon: 416 04 037

Siri Heggelund Nerseth

Siri Heggelund Nerseth

Autorisert regnskapsfører
siri@rcas.no
Telefon: 901 89 878

Stine Mari Pedersen

Stine Mari Pedersen

Autorisert regnskapsfører
stine.mari@rcas.no
Telefon: 991 25 603

Stine Stensvold

Stine Stensvold

Regnskapsmedarbeider
stine@rcas.no
Telefon: 959 25 336

Toril Lindborg

Toril Lindborg

Regnskapsmedarbeider
958 20 574 
Telefon: 958 20 574 

Tine Lundsten

Tine Lundsten

Regnskapsmedarbeider
tine@rcas.no
Telefon: 977 35 809

Trine Bråthen

Trine Bråthen

Autorisert regnskapsfører
trine@rcas.no
Telefon: 472 44 339