Siste nytt Altinn-appene fjernes Det nye Digitaliseringsdirektoratets første Altinn-grep er et ledd i ny produktstrategi. Les mer ›
Siste nytt Ny registreringsløsning for mva søker pilotbrukere Er du interessert i å se og påvirke ny løsning for å bli registrert i mva-registeret? Les mer ›
Siste nytt Nasjonal strategi for kunstig intelligens Strategien beskriver de store linjene i regjeringens arbeid for ansvarlig bruk av kunstig intelligens i offentlig forvaltning og i relasjon til den private sektoren. Les mer ›
Siste nytt Sammen er vi ustoppelige De beste ideene, suksesshistoriene, gullet, ja, løsningene oppstår når det kollektive geniet får utfolde seg. Les mer ›
Siste nytt A-melding - ny praksis ved tilbakebetaling av ytelser Fra 1. januar 2020 endres tidspunktet for når tilbakebetaling av feilutbetalte ytelser skal rapporteres i a-melding. Les mer ›
Siste nytt Hvitvasking - innhente legitimasjon på kjent kunde? Den nye hvitvaskingsloven innebærer en klar innstramming. Les mer ›
menu

Medarbeidere

Våre dyktige medarbeidere står alltid klare til å bistå deg. Du kan også sende en mail via kontaktsenteret nederst på nettsiden.

Ledelse


Audun Markeng

Audun Markeng

Daglig leder / Autorisert regnskapsfører / Partner
audun@rcas.no
Telefon: 411 94 871

Egil Berg

Egil Berg

Ass. daglig leder / Autorisert regnskapsfører / Partner
egil@rcas.no
Telefon: 928 30 078

Frode Edvardsen

Frode Edvardsen

Autorisert regnskapsfører / Partner
frode@rcas.no
Telefon: 908 54 710

Ken Ingvaldsen

Ken Ingvaldsen

IT-ansvarlig / Autorisert regnskapsfører / Partner
ken@rcas.no
Telefon: 930 28 039

Oddrun Borgan Lund

Oddrun Borgan Lund

Autorisert regnskapsfører / Partner
oddrun@rcas.no
Telefon: 938 80 281

Trine Bråthen

Trine Bråthen

Autorisert regnskapsfører / Partner
trine@rcas.no
Telefon: 472 44 339