Siste nytt Stortinget med flere endringer i krisetiltakene Blant annet gjøres det endringer i kompensasjonsordning 2, kontantstøtten fra NAV til selvstendig næringsdrivende og permitteringsperioden. Les mer ›
Siste nytt Anmodning om romsligere frister i årsoppgjøret Koronapandemien gir regnskaps- og revisjonsbransjen utfordringer med å gjennomføre årsoppgjøret til vanlig tid. Regnskap Norge og Revisorforeningen ber derfor om at fristene utsettes på samme måte som i 2020. Les mer ›
Siste nytt Merverdiavgift på anskaffelser til hjemmekontor - naturalytelser Skattedirektoratet oppdaterte nylig sin uttalelse om anskaffelser til hjemmekontor som følge av korona. Uttalelsen innebærer en oppmykning av reglene på mva-området. Les mer ›
Siste nytt Vedvarende høyt arbeidstrykk tilsier at bransjen trenger fristutsettelser Mange medlemmer forteller om lange og krevende arbeidsdager. Det er utfordrende å kombinere daglig drift med årsoppgjør, nå må vi samtidig hjelpe kundene med kompensasjonsordningene, betalingsutsettelser og permitteringer - fra hjemmekontor. Les mer ›
Siste nytt Investeringsvirksomhet – bokføring av kjøp og salg av verdipapirer Dokumentasjon av hvert kjøp og salg telles som et bilag. Les mer ›
Siste nytt Finanstilsynets årsrapport for 2020 har stort fokus på anti-hvitvasking På samtlige tilsynsområder er det avdekket svakheter i etterlevelsen av hvitvaskingsregelverket. Les mer ›
menu

Medarbeidere

Våre dyktige medarbeidere står alltid klare til å bistå deg. Du kan også sende en mail via kontaktsenteret nederst på nettsiden.

Ansatte


Anne-Reidun Langseth

Anne-Reidun Langseth

Autorisert regnskapsfører
anne-reidun@rcas.no
Telefon: 979 56 247

Annlaug Overaa

Annlaug Overaa

Autorisert Regnskapsfører / Controller
annlaug@rcas.no
Telefon: 976 64 133

Arnt Rekstad

Arnt Rekstad

Autorisert regnskapsfører
arnt@rcas.no
Telefon: 958 20 525

Audun Markeng

Audun Markeng

Daglig leder / Autorisert regnskapsfører / Partner
audun@rcas.no
Telefon: 411 94 871

Bente Eriksen Ormestøyl

Bente Eriksen Ormestøyl

Resepsjon/sentralbord
bente@rcas.no
Telefon: 61 14 50 00

Carina Nilsen

Carina Nilsen

Autorisert regnskapsfører
carina@rcas.no
Telefon: 415 40 426

Cato Paulsen

Cato Paulsen

Autorisert regnskapsfører
cato@rcas.no
Telefon: 913 66 399

Frode Edvardsen

Frode Edvardsen

Autorisert regnskapsfører / Partner
frode@rcas.no
Telefon: 908 54 710

Gro Anita Haugen

Gro Anita Haugen

Autorisert regnskapsfører
gro.anita@rcas.no
Telefon: 993 19 936

Hanne Grethe Nettum

Hanne Grethe Nettum

Regnskapsmedarbeider
hanne-grethe@rcas.no
Telefon: 926 42 067

Heidi Jorunn Ingvaldsen

Heidi Jorunn Ingvaldsen

Autorisert regnskapsfører
heidi@rcas.no
Telefon: 917 01 540

Irina Vildåsen

Irina Vildåsen

Autorisert regnskapsfører
irina@rcas.no
Telefon: 947 96 539

Ken Ingvaldsen

Ken Ingvaldsen

IT-ansvarlig / Autorisert regnskapsfører / Partner Gjøvik & Dokka
ken@rcas.no
Telefon: 930 28 039

Kevin Ghorban

Kevin Ghorban

Autorisert regnskapsfører
kevin@rcas.no
Telefon: 915 35 012

Oddrun Borgan Lund

Oddrun Borgan Lund

Autorisert regnskapsfører / Partner
oddrun@rcas.no
Telefon: 938 80 281

Romina Villena Moe

Romina Villena Moe

Regnskapsmedarbeider
romina@rcas.no
Telefon: 482 00 415

Siri Fjeldheim Karlsen

Siri Fjeldheim Karlsen

Autorisert Regnskapsfører
sirifk@rcas.no
Telefon: 976 66 247

Siri Heggelund Nerseth

Siri Heggelund Nerseth

Autorisert regnskapsfører
siri@rcas.no
Telefon: 901 89 878

Stine Mari Børthus

Stine Mari Børthus

Autorisert regnskapsfører
stine.mari@rcas.no
Telefon: 991 25 603

Stine Stensvold

Stine Stensvold

Regnskapsmedarbeider, Gjøvik & Dokka
stine@rcas.no
Telefon: 959 25 336

Toril Lindborg

Toril Lindborg

Regnskapsmedarbeider
toril@rcas.no
Telefon: 958 20 574 

Tine Lundsten

Tine Lundsten

Regnskapsmedarbeider
tine@rcas.no
Telefon: 977 35 809

Trine Bråthen

Trine Bråthen

Autorisert regnskapsfører / Partner
trine@rcas.no
Telefon: 472 44 339