Siste nytt Skattefunn for selskap i økonomiske vanskeligheter - ytterligere avklaringer Uttalelse påvirker fremtidige Skattefunn-prosjekter, men også prosjekter godkjent i 2019 og tidligere. Les mer ›
Siste nytt Sammen er vi sterkere! Lokale og globale nettverk gir styrke og kan gjøre en forskjell. Som en del av noe større øker vi påvirkningskraften vår og gevinsten for hver enkelt. Les mer ›
Siste nytt Mva-behandling og bokføring av bonus utbetalt via mellomledd Det aksepteres at bonus utbetalt via mellomledd får avgiftsmessig effekt for kjøper og selger. Mellomleddet skal imidlertid ikke behandle bonusen avgiftsmessig. Les mer ›
Siste nytt Pliktig regnskapsrapportering styrende for bokføringsplikten Skattedirektoratet legger til grunn at ordlyden «for den virksomhet som drives» innebærer en viss begrensning i hva som er bokføringspliktig. Les mer ›
Siste nytt MVA ved netthandel fra utlandet Forskriftsendringer om forenklet mva-registrering for utenlandske næringsdrivende er fastsatt. Les mer ›
Siste nytt Regnskap Norge forplikter seg og oppfordrer bransjen til å agere på klimaendringene 14 regnskapsorganisasjoner verden over har signert en global CALL TO ACTION som respons på klimaendringene. Les mer ›
menu

Medarbeidere

Våre dyktige medarbeidere står alltid klare til å bistå deg. Du kan også sende en mail via kontaktsenteret nederst på nettsiden.

Ledelse


Audun Markeng

Audun Markeng

Daglig leder / Autorisert regnskapsfører / Partner
audun@rcas.no
Telefon: 411 94 871

Egil Berg

Egil Berg

Ass. daglig leder / Autorisert regnskapsfører / Partner
egil@rcas.no
Telefon: 928 30 078

Frode Edvardsen

Frode Edvardsen

Autorisert regnskapsfører / Partner
frode@rcas.no
Telefon: 908 54 710

Ken Ingvaldsen

Ken Ingvaldsen

IT-ansvarlig / Autorisert regnskapsfører / Partner
ken@rcas.no
Telefon: 930 28 039

Oddrun Borgan Lund

Oddrun Borgan Lund

Autorisert regnskapsfører / Partner
oddrun@rcas.no
Telefon: 938 80 281

Trine Bråthen

Trine Bråthen

Autorisert regnskapsfører / Partner
trine@rcas.no
Telefon: 472 44 339