Siste nytt Hvem kan signere oppdragsavtaler? Kan andre enn daglig leder signere oppdragsavtaler på vegne av regnskapsforetaket? Les mer ›
Siste nytt Slik holder du en god presentasjon Skal du legge frem regnskap og budsjett for styret eller forklare strategien for de ansatte? God teknikk gjør at budskapet når frem hos tilhørerne. Les mer ›
Siste nytt Coworking – en hurtigvoksende momsbombe Stadig færre vil sitte alene og jobbe. Coworking er derfor attraktivt for både leietakere og gårdeiere. Men fenomenet er en mva-bombe som gjør at alle involverte må holde tunga rett i munnen. Les mer ›
Siste nytt Sterkere digitaliseringsmuskler og mer penger Fra nyttår slås Difi og Altinn sammen og blir Digitaliseringsdirektoratet. Direktoratssjef Steffen Sutorius ønsker seg større økonomiske muskler og mer slagkraft til forenkling og digitalisering. Les mer ›
Siste nytt Vi skaper dagens og fremtidens suksesshistorier for bransjen Om å bidra til og forstå utviklingen i det store bildet – og å la seg inspirere av hverandre. Les mer ›
Siste nytt Kundeorientering, teknologiinteresse og utvikling av menneskelig kompetanse Fire gaseller er med i LederOppgjørets første kull. Vi har spurt dem om hva de lykkes med og hva de mener blir viktig fremover. Les mer ›
menu

Medarbeidere

Våre dyktige medarbeidere står alltid klare til å bistå deg. Du kan også sende en mail via kontaktsenteret nederst på nettsiden.

Ledelse


Audun Markeng

Audun Markeng

Daglig leder / Autorisert regnskapsfører / Partner
audun@rcas.no
Telefon: 411 94 871

Egil Berg

Egil Berg

Ass. daglig leder / Autorisert regnskapsfører / Partner
egil@rcas.no
Telefon: 928 30 078

Frode Edvardsen

Frode Edvardsen

Autorisert regnskapsfører / Partner
frode@rcas.no
Telefon: 908 54 710

Ken Ingvaldsen

Ken Ingvaldsen

IT-ansvarlig / Autorisert regnskapsfører / Partner
ken@rcas.no
Telefon: 930 28 039

Oddrun Borgan Lund

Oddrun Borgan Lund

Autorisert regnskapsfører / Partner
oddrun@rcas.no
Telefon: 938 80 281

Trine Bråthen

Trine Bråthen

Autorisert regnskapsfører / Partner
trine@rcas.no
Telefon: 472 44 339